Jongens/Mix A Kampioen!

Nadat wij vorig jaar net misgrepen, zijn wij er dit jaar wel in geslaagd om kampioen te worden in de eerste competitiehelft. Met een paar kleine wijzigingen ten opzichte van vorig seizoen zijn wij dit jaar weer met frisse moed gestart aan de competitie. Na een wat onwennig begin met wat setverlies in de eerste wedstrijden, maar wel steeds de winst, kwamen wij een aantal weken geleden op stoom en wisten steeds de volle buit te pakken. Afgelopen zaterdag mochten wij in een rechtstreeks duel met de nummer 2 proberen om nu al, twee wedstrijden voor het eind, de kampioenstitel te gaan pakken. Ondanks het zelfvertrouwen van onze voorsprong en onze ongeslagen status was er toch een beetje spanning aanwezig her en der bij de spelers de coaches. Dit bleek uiteindelijk, op wat dipjes na, niet echt nodig te zijn want wij wonnen de wedstrijd overtuigd met 4-0.

Al met al een verdiend kampioen waar wij allemaal hebben bijgedragen. Alle spelers, en ook meetrainers, bedankt, tevens de trainers en coaches. En natuurlijk niet te vergeten ook de ouders , vrienden en familie, die veel aanwezig zijn geweest bij onze wedstrijden.

Komende activiteiten

zo mei 06
Minerva clubdag

Minerva Kleding Webshop:

 

Sponsoren Minerva: