Eindstanden Competities 2017-2018

Minerva DS 1 - Seniorencompetitie - Dames 2e Klasse C
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Minerva DS 1 22 97
2 VC Wik Groot-Ammers DS 3 22 80
3 BeneVia DS 1 22 71
4 Vollido DS 2 22 65
5 Next Volley Dordrecht DS 4 22 61
6 Podarwic DS 2 22 60
7 VOKO DS 3 22 60
8 Volley Meerkerk'95 DS 3 22 56
9 SNA DS 2 22 42
10 Sliedrecht Sport DS 7 22 34
11 Switch'89 DS 1 22 29
12 Condor DS 2 22 5
       
Minerva DS 2 - Seniorencompetitie - Dames 2e Klasse D
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 VOKO DS 2 22 93
2 WHV DS 2 22 88
3 Podarwic DS 1 22 81
4 OKK '70 DS 1 22 67
5 Condor DS 1 22 64
6 Haaften Kwiek DS 1 22 55
7 Jola Olympus DS 2 22 50
8 Sliedrecht Sport DS 9 22 43
9 Minerva DS 2 22 41
10 Voltena DS 4 22 39
11 VIA DS 1 22 25
12 Phoenix DS 2 22 14
       
Minerva DM 1 - Mastercompetitie - Dames Mastercompetitie
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Minerva DM 1 16 78
2 Next Volley Dordrecht DM 1 16 54
3 Spirit Barendrecht DM 1 16 50
4 Spirit Rosmalen DM 1 16 45
5 Flits DM 1 16 41
6 Volley Tilburg DM 1 16 38
7 VC Wik Groot-Ammers DM 1 16 32
8 Udenhout DM 1 16 19
9 Atak'55 DM 1 16 3
       
Minerva DR 1 - Recreanten Den Bosch - Recreanten Den Bosch Dames 1e klasse A
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Minerva DR 1 16 41
2 Spirit DR 2 16 40
3 Tornado Nistelrode DR 1 16 29
4 Ovoco DR 1 16 28
5 VCH Schijndel DR 1 16 22
6 Hisola DR 1 16 22
7 Livoc Lith DR 1 16 17
8 Spirit DR 1 16 16
9 Peter Peters/TSR DR 1 16 1
       
Minerva JA 1 - A-jeugdcompetitie - Jongens A 1e Klasse A Tweede helft    
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Intermezzo JA 1 10 46
2 Minerva JA 1 10 30
3 SNA JA 1 10 28
4 OKK '70 JA 1 10 20
5 HLB Van Daal/DS - Hands Up JA 1 10 17
6 Vridos JA 1 10 9
       
Minerva JA 1 - A-jeugdcompetitie - Jongens A 2e Klasse A Eerste helft    
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Minerva JA 1 10 46
2 Vridos JA 1 10 34
3 ROWI JA 1 10 28
4 AVC '87 JA 1 10 18
5 Volley Meerkerk'95 JA 1 10 18
6 Volley Tilburg JA 1 10 6
       
Minerva MA 1 - A-jeugdcompetitie - Meisjes A 1e Klasse D Tweede helft    
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Voltena MA 3 10 44
2 Minerva MA 1 10 40
3 VCE/PSV MA 1 10 29
4 Atak'55 MA 1 10 16
5 Jola Olympus MA 1 10 11
6 Hilver MA 1 10 10
       
Minerva MA 1 - A-jeugdcompetitie - Meisjes A 1e Klasse F Eerste helft    
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Bladel MA 1 8 35
2 Peter Peters/TSR MA 1 8 19
3 Minerva MA 1 8 17
4 VC Bravo MA 2 8 16
5 VCE/PSV MA 1 8 13
       
Minerva MA 2 - A-jeugdcompetitie - Meisjes A 2e Klasse D Tweede helft    
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 VV Rooi MA 1 10 46
2 VC Bravo MA 3 10 34
3 VC Polaris MA 2 10 28
4 VVC Best MA 2 10 18
5 Minerva MA 2 10 14
6 VCH Schijndel MA 1 10 10
       
Minerva MB 1 - B-jeugdcompetitie - Meisjes B 1e Klasse G Tweede helft    
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 HLB Van Daal/DS MB 1 10 45
2 Spirit MB 1 10 38
3 VVC-Vught MB 1 10 30
4 Spirit MB 2 10 15
5 VC Blox MB 1 10 12
6 Minerva MB 1 10 10
       
Minerva MB 1 - B-jeugdcompetitie - Meisjes B 2e Klasse F Eerste helft    
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Phoenix MB 1 10 45
2 VIA MB 1 10 37
3 Minerva MB 1 10 30
4 WHV MB 3 10 28
5 Voltena MB 3 10 8
6 Volley Tilburg MB 5 10 2
       
Minerva MB 2 - B-jeugdcompetitie - Meisjes B 1e Klasse H Tweede helft    
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 VCP MB 1 10 44
2 Were-Di MB 1 10 32
3 SVS MB 1 10 30
4 Saturnus/Hendriks Coppelmans MB 2 10 24
5 Minerva MB 2 10 16
6 Vollan '65 MB 1 10 4
       
Minerva MB 2 - B-jeugdcompetitie - Meisjes B 2e Klasse H Eerste helft    
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 VC Goirle MB 1 8 37
2 Minerva MB 2 8 32
3 Condor MB 1 7 15
4 VVC Best MB 1 7 9
5 Volley Tilburg MB 6 8 2
       
Minerva MB 3 - B-jeugdcompetitie - Meisjes B 1e Klasse G Eerste helft    
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Detac MB 1 8 33
2 Saturnus/Hendriks Coppelmans MB 1 8 27
3 Minerva MB 3 8 16
4 Skunk MB 2 8 13
5 Spirit MB 1 8 11
       
Minerva JC 1 - C-jeugdcompetitie - Jongens C 2e Klasse D Tweede helft    
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Udenhout JC 1 10 41
2 ROWI JC 1 10 34
3 De Burgst Breda JC 1 10 28
4 Minerva JC 1 10 25
5 VC 't Aogje JC 1 10 11
6 Sic Pugno JC 1 10 11
       
Minerva JC 1 - C-jeugdcompetitie - Jongens C 2e Klasse E Eerste helft    
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Meteoor JC 1 7 31
2 Serve'68 JC 1 8 28
3 Podarwic JC 1 7 14
4 Atak'55 JC 1 8 14
5 Minerva JC 1 8 8
       
Minerva JC 2 - C-jeugdcompetitie - Jongens C 2e Klasse E Tweede helft    
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 VVC-Vught JC 1 10 43
2 Atak'55 JC 1 10 33
3 Dunamis JC 1 10 28
4 HLB Van Daal/DS JC 1 10 25
5 VC Goirle JC 1 10 20
6 Minerva JC 2 10 -4
       
Minerva MC 1 - C-jeugdcompetitie - Meisjes C 2e Klasse G Tweede helft    
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Spirit MC 1 10 38
2 VC Blox MC 1 10 35
3 Minerva MC 1 10 32
4 Spirit MC 2 10 19
5 Ovoco MC 2 10 18
6 HLB Van Daal/DS MC 2 10 8
       
Minerva MC 1 - C-jeugdcompetitie - Meisjes C 2e Klasse I Eerste helft    
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 HLB Van Daal/DS MC 1 10 43
2 VCE/PSV MC 3 10 31
3 Phoenix MC 1 10 26
4 Minerva MC 1 10 25
5 Spirit MC 2 10 24
6 VV Rooi MC 1 10 1
       
Minerva N5 1 - CMV Den Bosch - CMV Den Bosch Niveau 5 1e klasse B 2e helft  
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Minerva N5 1 15 51
2 Skunk N5 2 15 48
3 VVC-Vught N5 1 15 28
4 VC Blox N5 2 15 25
5 Ovoco N5 1 15 15
6 Hands up N5 2 15 13
       
Minerva N5 1 - CMV Den Bosch - CMV Den Bosch Niveau 5 1e klasse B 1e helft  
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Spirit N5 1 15 43
2 Hands up N5 1 15 43
3 Skunk N5 3 14 36
4 Minerva N5 1 15 28
5 VVC-Vught N5 1 14 20
6 Ovoco N5 2 15 16
7 Skunk N5 1 12 14
       
Minerva N5 2 - CMV Den Bosch - CMV Den Bosch Niveau 5 1e klasse A 2e helft  
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Hands up N5 1 9 34
2 Skunk N5 3 11 21
3 Skunk N5 1 9 20
4 Swinta N5 1 10 18
5 VC Blox N5 1 11 7
  Minerva N5 2 0 0
  Ovoco N5 2 0 0
       
Minerva N4 1 - CMV Den Bosch - CMV Den Bosch Niveau 4 1e klasse B 2e helft  
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Phoenix N4 1 12 45
2 HLB Van Daal/DS N4 1 12 36
3 Skunk N4 2 12 28
4 Minerva N4 1 12 22
5 Skunk N4 4 12 15
6 VC Blox N4 1 11 13
7 Ovoco N4 2 11 5
  Minerva N4 3 0 0
       
Minerva N4 1 - CMV Den Bosch - CMV Den Bosch Niveau 4 1e klasse B 1e helft  
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Ovoco N4 1 11 39
2 HLB Van Daal/DS N4 2 11 35
3 Skunk N4 3 11 28
4 VVC-Vught N4 1 11 19
5 Spirit N4 1 11 19
6 Minerva N4 1 11 14
7 Skunk N4 1 11 12
8 VC Blox N4 2 11 10
       
Minerva N4 2 - CMV Den Bosch - CMV Den Bosch Niveau 4 1e klasse A 2e helft  
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Ovoco N4 1 12 46
2 HLB Van Daal/DS N4 2 12 28
3 Skunk N4 3 12 24
4 VCH Schijndel N4 1 12 24
5 Spirit N4 1 12 22
6 VVC-Vught N4 1 12 14
7 Skunk N4 1 12 10
  Minerva N4 2 0 0
       
Minerva N4 3 - CMV Den Bosch - CMV Den Bosch Niveau 4 1e klasse B 2e helft  
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Phoenix N4 1 12 45
2 HLB Van Daal/DS N4 1 12 36
3 Skunk N4 2 12 28
4 Minerva N4 1 12 22
5 Skunk N4 4 12 15
6 VC Blox N4 1 11 13
7 Ovoco N4 2 11 5
  Minerva N4 3 0 0
       
Minerva XR 1 - Recreanten Den Bosch - Recreanten Den Bosch Mix 3e klasse A  
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Smash '83 XR 1 11 29
2 Ovoco XR 3 11 27
3 Peter Peters/TSR XR 1 11 24
4 Minerva XR 1 11 23
5 Spirit XR 8 11 19
6 Peter Peters/TSR XR 2 11 19
7 Spirit XR 7 11 15
8 Effe Serieus XR 3 11 14
9 Smash '83 XR 2 11 12
10 LOV XR 1 11 10
11 Effe Serieus XR 2 11 5
12 Ovoco XR 4 11 1
       
Minerva XR 1 - Recreanten Den Bosch - Recreanten Den Bosch Mix 3e klasse A Play Off Hoog
Ranking Teamnaam Wedstrijden Punten
1 Smash '83 XR 1 5 17
2 Ovoco XR 3 5 15
3 Peter Peters/TSR XR 2 5 12
4 Peter Peters/TSR XR 1 5 11
5 Spirit XR 8 5 8
6 Minerva XR 1 5 3

Komende activiteiten

vr mei 25
Jeugd Kamp
za mei 26
Jeugd Kamp
zo mei 27
Jeugd Kamp
za juni 30
Beachvolleybal Heusden
zo juli 01
Beachvolleybal Heusden

Minerva Kleding Webshop:

 

Sponsoren Minerva: